Nessie se nemohla nezmínit o tomto dni.

30. června 2010 v 14:56 | Nessie |  Novinky,acually
www.meadow-graphics.blog.cz // Nessie

Kdo by si pomyslel že se ještě ukážu. Ale ano jsem tady.Potřebuju se ze všeho vymluvit.
A kdo by si vůbec pomyslel že jsem na tom ještě hůř než minule.Události od soboty si nepamatuji je to jako by všechno bylo zahalené mlhou a já byla jenom přihlížející. Svoje pocity si ovšem pamatuji do nejmenšího detailu.
Od soboty jsem se prostě odevzdala svému žalu. Včera jsem si při své přemýšlivé náladě  uvědomila že všechno musím napravit. A tak se Nessie snažila ze dna vyškrábat,ale spadla na něj znova tentokrát ještě víc pochroumaná. Proč se snažím všechno napravit ? Jasně. Dneska poslední den školy v tomto roce a to mě rozesmutnilo ještě více. Chci tenhle  rok až na jednu vyjímli pořád nechat takový jaký je. Nechci přijít příští rok do školy a být v jiné třídě s jinými předměty a lidmykteré neuvidím tak dlouho.
K mému zármutku se přidala jedna zpráva která spustila další příliv slz který se né a ne zastavit. Nedokážu si představit ajk to teď bude. Jestli to předtím bylo strašný. Teď nevím jak budu dáll fungovat.
Jediná dobrá zpráva je že půjdu na zatmění,jediná dobrá zpráva. Chci to vidět a už dlouho doufám že na to půjdu ale co? K čemu mi to je když to asi ani nebudu vnímat. Teď odjedupryč. Budu bez internetu. Beze všeho ale třeba to bude úleva ale třeba jenom zkazím dovolenou ostatním. kdo ví ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama