Duben 2010

Zadání do 2.kola VGS

30. dubna 2010 v 19:58 | Nessie |  Soutěže
Takže než sem to vymyslela xD

Soutěžící:

Úkol:Váš úkol bude udělat první stranu bloku.Znamená to že uděláte tu úplně první stranu která obsahuje třeba jestli je to čtverečkovaný jaký je velikost bloku a podobně.Chci ale aby to bylo nějakým způsobem graficky zpracované.Tím myslím třeba udělat tam nějaké obrazce.Nebo tam udělat loku nebo podobně.Nahoře by bylo dobré třeba dát takové ty kolečka.nchám to ale všechno na Vás.

Velikost: 900 x 1400 px

Datum odevzdání: 7.5.2010

Dotazy pište jedině k tomuto článku.

Když to budete mít tak mi pošlete na mail  meadow-graphics@seznam.cz
zprávu kv tomto tvaru :

Jméno:
Blog:
Odkaz na tvorbu: ( sem dáte odkaz na obrázke v plné velikosti)

Volný lay 2.6 - Witch

30. dubna 2010 v 19:50 | Nessie |  Layouty-Fantasy
Tak k tomuhle tématu mě přivedl samozřejmě dnešek :D.Obrázky jsou z DeviantAtru ( jako obvykle u Fantasy).Moc se mi ten ůay líbí.Docela by mě zajímalo co říkáte ne barvy.Taky se mi líbí ten text nahoře.No posuďtě sami.
BONUSY:
avatar k layoutu 2.6
avatar k layoutu 2.6
ikonka k layoutu 2.6

Vyhpdnpcení 1.kola VGS

30. dubna 2010 v 18:52 | Nessie |  Soutěže
Takže to musim nějak rozseknou xD

Jméno: Lis
Blog: graphic-garden.blog.cz
Pár slov o tom co to vlastně je: Toto je baner...

Hodnocení: animované což je dobře. Ten text ( animovaný) je dobře vidět.Trošku mi tam něco chybí.Nějaká akce.Brush nebo něco co lidi zaujme.
Body: 9 z 10

Gabbie
like-hate.blog.cz

je to vlasne billboard. Všetko je fikčné aj to že Miley príde do SR(ano vo sne by ma nenapadlo že tu príde =) ) Tak vymyslela som si aj The time of your lives Tour, pomenovala som to podľa jej nového CD. Dúfam, že sa ti to bude páčiť, budem vééééľmi rada, ak ma dobre ohodnotíš. Dakujem papa

http://www.email.cz/getAttachment?session=%A3m%86%E9%A1u%A0%E8%F6%E9%9F%F4%854l%80N%1B%80u%14%EB%1B%90.%E3%E0%8E%3Fw%19%CC%99%C5%AE%93%A5%7C%DD%1F9%C4t%CE%D3%9F%98%AC%21%14%91%CBX%EDUQ%CD%A6%03%E6%C4%CB%28Kr%8E%8Cq%05%C3%3A%B8_%04%7D%A6%3DhJe4yv%D5z%E7%22%1El3%18U9%BE%82%91W%E4%BF%09%85%5E%B2E%F0_%8F%AB%9FL%80A0%EEZ%1C%B3%3B%AAykrV%11%F8%8E%5C%ECn%E9%2AV%A2qEQ


Hodnocení: Tak tohle se mi strašně líbí.Moc se mi líbí text.Je o grafický dobře zvládnuté.Nic mi tam nechybí.Půl dbodu přece jenom odeberu za takovou nízkou kvalitu-některé obrázky jsou rozmazané .
Body: 9,5 z 10

1.Nariel
2.http://tvorba-n.blog.cz
 Něco málo o: Jak bych to popsala?? No , je to plakát na živé výstoupení a následnou afterparty mé oblíbené skupiny Within Tepmtation ve námém a oblíbeném Music Baru "Lucerna"..Zveme všechny do tohoto super baru a přeju nezapomenutelný poslech a žážitky s touto velice živou kapelou. Teším se na účast..manažer skupiny Nariel:-D

Hodnocení:Tak tohle se mi líbí úplně nejvíc ze všech prací.Je to takové živé.Zaručeně přitáhne pozornost.Písmo je čitelné ale neruší obrázek.

Body: 10 z 10

Jméno : Pepina <3 (Terka Pěničková)
Blog : penicka-terka.blog.cz
Odkaz na tvorbu :
Co to vlastně je : Ten billboard je billboard na mojí vlastní teXtuře.Je to něco jako upoutávka vedle silnic a dálcin,jako je např. na matonku a tak :D.
Ten leták je to samý,akorát to má víc teXtu a je to něco jako když ti to hoděj do schránky :D.

Billboard:
http://img.janforman.com/?id=worldpeace7ntg.jpg

Leták:
http://img.janforman.com/?id=worldpeace2y1gm.jpg

Hodnocení:Myslím že chápeš že Ti nemůžu přidat body za dvě práce protože by to nebylo vůči ostatním fér.Strašně se mi líbí že jsi použila vlastní textury.Velikosti odpovídájí.Avril je skvělej oříznutá.Vhodné brushe.Musím Ti ovšem strhnot jeden bod .Podle mě je to až moc modrý.Dala bych tam nějakou jinou barvu.Jednu jedinou :)

Body:9 z 10

Swee
www.taylor-and-taylor.blog.cz
je to propagace ashley tisdale a její nové písničky Crank It Up bohužel sem nenašla fotky přímo z klipu neni to nic extra ale nekdy mínje víc :D

http://img.janforman.com/?id=ashleyyyyyyy701b.gif

Hodnocení:Tohle je velice nápaditá práce.Na první pohled barevná aleani moc křiklavá.Jediné co bych trošku změnila je že bych jak tam jsou ty děv Ashley za sebou jednu něčím změnila třeba bych jí trochu oživila barvy nebo změnila kontrast.Prostě aby byla rozdípná.

Body:9 z 10

Jméno: Issynka
Pár slov o tom co to vlastně je: je to banner :D a na moj blog, ale tak neviem :)
Podla mna to dava zmysel :D:D

Hodnocení:No podle mě to mělo být propagace celebrity.Úplně to nedává smysl.Blog není propagace celebrity,Trošku mi vadí ten brush břes Selenu.

Body: 7 z 10

Nayuki jako jediná neposlala a na moje žádosti neodpovídala.Proto jí vyřazuji.

Hlasování ruším.
Od příště bude vypadávat ten kdo bude mít nejméně bodů ( ano pozměnila jsem pravidla).
V tom případě bude také méně kol.

SVÝMI NÁZORY NECHCI NIKOHO URAZIT!!!!

Uschnuu a mě je to jedno xD

30. dubna 2010 v 18:26 | Nessie |  Novinky,acually
avatar 1.7

Ehm...Jak začít?Uschnu a je mi to jedno.Zatím protože Dobrá voda hrušková mě má v hrsti a až dojde tak mi to jedno nebude.Já ho nezajímám .Ale co nechci to tady řešit natrápila jsem se už dost.
Jinak teď mám v plánu udělat vyhodnocení prvního kola VGS.Pak chci udělat něco s čarodějkama xD .Jsou čarodějnice néé? No prostě já letimabych to všechno stihla.

Salát a salát xD

29. dubna 2010 v 19:55 | Nessie |  Novinky,acually
avatar 2.0

Mg :D . Já měla dneska takový záchvaty smíchu.Nejlepší s holčinkama ve vlaku :D.To nemělo chybu.Sme tam řvali na celej vlak.Dokonce na nás ani nepřišla průvodčí.Zázrak.Dneska jsem měla tak skvělou náladu že se mi chtělo tvořit a nakonec jsem nic nevytvořila ( avatary+blend+png pictures se nepočátá?).No to je jedno.Zítra se sem určo musím dostat ale nevím jestli půjdu na korepetice nebo ne.Buď se vrátím ve 4 a nebo v 6.Každopádně tady budu muset udělat vyhodnocení 1.kola VGS.
Tak já pádím na skvěloskvělo skvěloučký sálátek.
                                                                                    Nessie

Avatary 2.0

29. dubna 2010 v 19:41 | Nessie |  Avatary
avatar 2.0
avatar 2.0

Víc se mi líbí ten první xD

Kopírujte se zdrojem!

Avatary 1.9

29. dubna 2010 v 19:40 | Nessie |  Avatary
avatar 1.9
avatar 1.9

Ehm takový dva divný avatary :D.
Kopírujte se zdrojem!

Png pictures 0.1-Miley Cyrus

29. dubna 2010 v 19:14 | Nessie |  Pozadí do komentářů
0.1
Mám tady první PNG obrázky mé výroby

Celebrita:Miley Cyrus
Počet:4
Kvalita:Vysoká

Využívejte se zdrojem!

Všechny najdete ZDE

Blend 2.3

29. dubna 2010 v 17:52 | Nessie |  Blendy
Zalačala mě chytat města :D.Nó tak jó nó :P.Tentokrát he to NY!
Eh i když to nevypadá dalo mi to celkem práci.Takže Kopírování povoleno jedině se zdrojem!
blend 2.3


Budiž světlo

29. dubna 2010 v 15:01 | Nessie |  Novinky,acually
Tma je pryč.Je tu světlo a jsem tu já.Znamená to dvě věci.Letim zase pryč dělat něco-cokoliv ( jasně grafiku) A druhá věc je že potřebuju zmrzlinu xD
tak zatim pp

EDIT>>Hned jak jsem odešla pustila jsem se do volného laye.Bějak jsem se do toho zabrala a zjistila jsem že dělám lay sem xD prosím potřebuju se rozhodnout jestli ho sem mám dát náhled je TADY .

Volný lay 2.5-Eiffel Tower

28. dubna 2010 v 19:26 | Nessie |  Layouty-světlé →romantické
Ehm... Miluju tyhle západy slunce xD.Né vážně.Chtěla bych Eiffelovu věž někdy vidět na vlastní oči.Proto taky ten nápis ( já se učím mluvit ve škole franxouzsky takže si myslím že se do Paříže někdy podívám xD).No každopádně je takový jednoduchý ale hezký.BONUSY:
avatar k layoutu 2.5
Ikonka k layoutu 2.5

Volný lay 2.4-Hilary Duff

28. dubna 2010 v 18:58 | Nessie |  Layouty-celebrity
No nemohla jsem si to odpustit.Našla jsem skvělej shoot.Opět kombinace černobílého a barevného obrázku.To jsem si oblíbila.Menu je nahoře.Tenhle lay je celkově jednoduchý ale není tak úplně jednoduchý na nastavení.Dobře už Vás nebudu napínat.BONUSY:
avatar k layoutu 2.4
ikonka k layoutu 2.4

New lay -je to jen na Vás

28. dubna 2010 v 18:12 | Nessie |  Layouty blogu
Mě osobně se líbí :).V jednoduchosti je krása :).Miluju zelenou a černou :D.A navíc je to takový svěží.Přijde mi že menu je taky přehledný takže všechno mi přijde OK.
Teď teda mám ho tady nechat?Minulý lay se mi taky líbil ale troufám si tvrdit že tenhle je hezčí :D (Bývalý) takže napište mi sem pls který je lepší :D

Pesimistická stránka útočí... ale co když má pravdu?

28. dubna 2010 v 14:25 | Nessie |  Novinky,acually
Proč se toho bát že? Že by náhodou měla pravdu.Jenže právě teď mi malý hlásek v zadu v hlavě napovídá abych tohle všechno-první blog který mě opravdu baví a mám potřebu něco sem přidávat-zrušila.Pěstuju si závislost.Ubírám si čas.Všechno co jsem se kdy naučila a jaký jsem udělala pokroky by byli v tomto případě na nic.ale u počítače trávím tak neskonale mnoho času že to není ani možné.Místo toho kdybych se začala opravdu věnovat škole,flétně,klavíru apod.bylo by to mnohem užitečnější.Jenže já tenhle blog nedokážu opustit a tak si dál budu pěstovat závislosti.Jo jasně.Na Gymnáziu.Neni to lehký.Chci dosáhnout dobrých výsledků na konci školního roku.Zatím to nejde.Né tak jak to je teď.Já mám vlastní život který bych si měla užívat.Chodit ven.Být s kamarády.prostě cokoliv.Ale nedělat věcikteré nejsou pro mě ale pro Vás.A vy? vy je stejně nevyužijete.Já se tady morduju ale k čemu? pořád mám potřebu něco přidávat ale k čemu mi to je? Neužívám si.Je mi dokonce blbý se tady s tímhle rozepisovat protože tohle stejně nikdo nebude číst ale co? o tom to celý je ne? Prostě někdo příjde nechá reklamu a je to? o tom celý blog je.
Závisloti a reklamy.O ničem jiném to není.Z tohoto vyplívá že uvažuji o zrušení blogu.Nechce se mi otvírat žádnou grafiku ani podobně.Mám toho dost.Tak se mějte...
                                                                                                             Nessie

Edit>>Ták :D jdo tohle četl ( pochybuju že vůbec někdo) a doufal že to tady zrušim tak má smůlu.Jenom chci aby to tady sakramělo smysl a bylo to tady na nějaké úrovni :D.Pokolikáté to tady opakuju? A po kolikáté řeknu že to chce nový lay? a po kolikáté řeknu že ho du udělat a že tady bude tak v 7 večer se všim všudy? xD

Brejlišky xD

27. dubna 2010 v 18:07 | Nessie |  Novinky,acually
avatar 1.4

No tak.Dneska budu muset skonšit.Udělala jsem toho dost ale už mě začíná bolet hlava.Sedím tady od rána.Návštěvnost neni tak velká jako včera ale je good-Zítra někdy kolem 2.Nemám nic udělanýho ale to hravě zvládnu.Dneska jsem přidala 1 blend a 4 laye.
Teď už proč jsem měla skvělou náladu? První člověk si ode mě nechal nastavit lay! Ten s Beyonce.Děkuju.Moc mě to potěšilo :).Jo a teď mám taky mušky xD ( brýle) i když mám dioptrocké podvádím xD nejde odolat.Hodím sem někdy fotku brejlišek.OK?Teď teda fakt už musím jít.
                                
          Vaše brejlatá Nessie

Volný lay 2.3-Miley cyrus

27. dubna 2010 v 17:36 | Nessie |  Layouty-celebrity
No tak.Líbí se mi.V posledních dnech jsem poznala hodně hezkých písniček od Miley.Menu ja tam nahoře v tom modrém oválku.Začala se mi také líbit kombinace černobílých a barevných fotek.
Myslím že k tomu i ladí písmo.Tak co už.Bonusy:
avatar k layoutu 2.3
ikonka k layoutu 2.3

Blend 2.2

27. dubna 2010 v 14:51 | Nessie |  Blendy
Mám nějakou skvělou náladu xD.Řeknu večer v deníku.Každopádněmě chytla tvořivá nálada.
Obrázky jsou z DaviantArtu ( je jich tam hned několik xD)
blend 2.2Kopírujte se zdrojem!

Volný lay 2.2-Lily Allen

27. dubna 2010 v 13:36 | Nessie |  Layouty-celebrity
No tak jo.Trochu moc růžovej.Ale jinak se mi líbí.a navíc to neni taková ta svítivá růžová xD.Lily mám ráda.Líbí se mi tam ta černobílá Lily.A pak za ní ty brushe.Celkově jsem to nedělala moc dlouho.Jenom nebylo lehký najít dobrý obrázky :).BONUBUSY:
avatar k layoutu 2.1
ikonka k layoutu 2.2

Volný lay 2.1-Ke$ha

27. dubna 2010 v 11:50 | Nessie |  Layouty-celebrity
No tak konečně nějakej kterej se mi líbí . Ke$ha je dobrá zpěvačka a něktrý písničky od ní posloucjám ráda.Tady na tom layoutu se mi lbí především barvy :).Obrázek Ke$hy je ovčem taky hezkej :)


BONUSY:
avatar k layoutu 2.1
ikonka k layoutu 2.1


Volný lay 2.0 - Water

27. dubna 2010 v 11:14 | Nessie |  Layouty flory,fauna
Ehm...stydím se.Dokážu to mnohem líp ale prostě mi dneska schází inspirace :).Nonic je to moc modrý.Moc obyčejný.Tentokrát s bonusama.Obrázek je DeviantArtu


avatar k layoutu 2.0
ikonka k layoutu 2.0